Hakkımızda

Gaziantep Barosu Avukat 0533 224 0256

ERD HUKUK BÜROSU;

Gaziantep ve çevre illerde faaliyet alanı bulunan ERD Hukuk Bürosu, Özellikle Ceza avukatı hukuk davaları avukatlığı, boşanma avukatı ve bilişim suçları avukatı alanlarında uzmanlaşmış olan hukuk büromuz; gerek bireysel gerekse kurumsal olarak her türlü Hukuki soru ve sorunlarınızı çözme konusunda hukuki danışmanlık hizmeti ile müvekkillerimizin ihtiyaç duyduğu her türlü konuda en etkin ve kalıcı çözüm sunmaktadır.

Türkiye merkezli, küresel bir hukuk bürosu olma hedefini amaçlayan ERD Hukuk Bürosu, müvekkillerine yurt içinde verdiği hukuki hizmet dışında, başta Suriye, İran olmak üzere birçok ülkede ortadoğu ve Avrupa'da, o ülkelerde bulunan partner ofisleri aracılığıyla uluslararası avukatlık ve hukuki danışmanlık hizmeti de vermektedir.

Genç ve dinamik bir kadrodan oluşan ERD Hukuk, müvekkillerine ihtiyaç duyduğu her konuda, en kaliteli ve en etkin hukuki çözümü, en kısa sürede sunmak ve ihtiyaçların karşılanması ve kalite sürekliliğinin sağlamak amacıyla; hukuki değişim ve gelişim yanında teknolojik ve sosyal değişim ve gelişimleri de yakından takip etmektedir. Bizler, en önemli başarı kaynağının insan olduğuna inanmakta ve her ofis çalışanının ilgili her alanda gelişmeleri takip etmesi için yeterli donanıma sahip olmasına ve ayrıca ekonomik, güncel ve politik gelişmeleri de takip etmesine önem ve öncelik vermekteyiz. ERD Hukuk çalışanları, değişen kanunlar ve hukuk uygulamaları çerçevesinde, düzenli olarak eğitimlere katılmakta ve bu kapsamda güncel mevzuata hakim olmaktadırlar. Teknolojiden daha fazla faydalanmak adına, çeşitli hukuk ve icra programları da ofisimiz bünyesinde mevcuttur.

Türkiye merkezli, ERD Hukuk Bürosundan online Hukuki danışmanlık hizmeti alabilmek ve avukata danışmak için bize ulaşın ( whatsapp) sayfamızdan mail atabilir veya doğrudan soru sorabilirsiniz.